XI Niedziela Zwykła /13/06/2021r./

• Witam serdecznie wszystkich parafian i gości odwiedzających naszą kaplicę
  • Z kalendarza liturgicznego:
    14.06.21r. – poniedziałek – Bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika
    17.06.21r. – czwartek – Św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika

• Nabożeństwo czerwcowe – zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe w niedziele po Mszy o godz. 16.00 w pozostałe dni w łączności z Mszą św.

• Taca budowlana – dziękuje za złożone ofiary na budowę kościoła. Bóg zapłać.

• Wakacyjna zmiana czasu Mszy św. – w lipcu i sierpniu w niedziele nie będzie Mszy św. o godz. 16.00

• Bierzmowanie – uczniów klas ósmych – czyli kandydatów do bierzmowania w przyszłym roku, zapraszamy na spotkanie organizacyjne w piątek o godz. 19.00

• Nabór do GSD – rektor GSD zwraca się do wszystkich, którzy odczuwają w sobie powołanie do kapłaństwa, by nie zwlekali z decyzją i zgłosili się do naszej archidiecezjalnej uczelni. Szczegółowe informacje na temat procedury rekrutacji do GSD i warunków przyjęcia są podane na stronie internetowej seminarium oraz w gablocie ogłoszeń w naszym kościele.

• Wychodząc z kościoła można nabyć nowy nr Gościa Niedzielnego, Misyjne Drogi i czasopismo biblijne Galilea w cenie 10 zł.

• Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i szczęśliwego tygodnia. Szczęść Boże