Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata /22/11/2020r/

• Witam serdecznie wszystkich parafian i gości odwiedzających naszą kaplicę
  • Dziś obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, wierni , którzy przy spełnieniu zwykłych warunków, publicznie odmówią Akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi: „O Jezu Najsłodszy, Odkupicielu . . .” mogą uzyskać odpust zupełny. Dzisiejsza uroczystość kończy rok liturgiczny.
  • Nabożeństwa:
    – poniedziałek – za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II
    – środa – nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  • Z kalendarza liturgicznego:
    wtorek – 24.11.20r. – Św. męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i Towarzyszy
  • Adwent – 29 listopada 20200r. w I niedziele Adwentu rozpoczniemy Nowy Rok Liturgiczny pod hasłem: „Zgromadzeni na świętej wieczerzy ”
    Na roraty zapraszamy w poniedziałki, środy i piątki o godz. 17.00 Dzieci niech przygotują lampiony.
  • W związku z obostrzeniami w naszej kaplicy na Mszy św. może uczestniczyć 23 osoby
  • Wychodząc z kaplicy można nabyć nowy nr Gościa Niedzielnego, Małego Gościa, Misyjne Drogi, świece /małe i duże/ na stół wigilijny oraz opłatek. Ofiary złożone przy tej okazji przeznaczone są na pokrycie kosztów budowy kościoła
  • Wszystkim życzę dobrej niedzieli, udanego tygodnia przede wszystkim zdrowia. Szczęść Boże.