Eleusa – dołącz do nas !

Parafialny zespół Eleusa zaistniał na początku 2014 roku, a nazwą „ELEUSA” cieszymy się od marca 2015 roku.
Tym samym powierzyliśmy nasze rodziny, siebie i swoją posługę Matce Boskiej czułej. Celem zespołu jest posługa na parafialnych Mszach Świętych – chcemy pomagać parafianom w głębokim przeżywaniu Największego z Cudów – jakim jest Eucharystia. Posługujemy także na innych nabożeństwach, czy wydarzeniach organizowanych przez Parafię. Chcemy swoją obecnością zachęcać wszystkich parafian do aktywnego uczestnictwa w życiu wspólnoty parafialnej.

Stale poszukujemy nowych osób – wokali, instrumentalistów, więc jeśli czujesz, że taka posługa jest też dla Ciebie – zapraszamy w każdą niedzielę o godz.18:00 na naszą próbę lub na Mszę Świętą o godzinie 19:00 na której gramy.
Więcej informacji można również uzyskać pisząc na adres:
kontakt@scholajp2.pl

Ze swojej strony zapewniamy, że posługa w zespole to nie tylko obowiązek i poświęcenie, ale też duże bogactwo duchowe, wspaniała przygoda, a także gwarancja przyjaciół na lata.

Dołącz do nas !

Komentowanie jest wyłączone.