Adwent i Roraty !

Adwent – 29 listopada 20200r.
W I niedziele Adwentu rozpoczniemy Nowy Rok Liturgiczny pod hasłem: „Zgromadzeni na świętej wieczerzy ”
Roraty – Na roraty zapraszamy w poniedziałki, środy i piątki o godz. 17.00 Dzieci niech przygotują lampiony.

Dla dzieci które nie będą mogły uczestniczyć w Roratach w naszej kaplicy polecamy RORATY-ONILNE

Tam będzie transmitowana Msza św. roratnia,
rano o godz. 6.45 i wieczorem o godz. 18.00.

Dodatkowo dzieci znajdą w serwisie krótki opis tematu dnia wraz z obrazkiem, pytaniami, zadaniami i nagraniem. To wszystko może pomóc rodzinom w przeżywaniu wyjątkowego w tym roku Adwentu, w wytworzeniu domowej atmosfery Adwentu. W miarę możliwości rodzice razem z dziećmi mogą uczestniczyć w transmitowanej Mszy św. roratniej, zapalać w domu swoje lampiony i razem się modlić.

(kliknij na obrazek aby tam przejść )

Komentowanie jest wyłączone.