Mozaika ze zdjęć na 100 rocznicę urodzin naszego patrona Św.Jana Pawła II

Jedną z kolejnych inicjatyw, którą chcemy wykonać na 100 rocznicę urodzin naszego patrona Św.Jana Pawła II,  która przypada w tym roku, jest wykonanie dużego baneru, który z nadesłanych zdjęć parafian stworzy mozaikę przedstawiającą wizerunek Św.Jana Pawła II. Do wykonania takiej mozaiki potrzeba jest bardzo dużo zdjęć ( ok.500-1000) .
Osoby , które chcą włączyć się w taką inicjatywę prosimy o przesyłanie zdjęć na adres:  na100rocznice@gmail.com

Przesłanie zdjęć równa się jednoznacznie ze zgodą na ich umieszczenie na wydrukowanym banerze,  który tworząc mozaikę ze zdjęć przedstawi wizerunek św. Jana Pawła II. Mogą to być zdjęcia całych rodzin, pojedynczych osób ( dowolnie). Można przesłać po kilka zdjęć.  Baner będzie wydrukowany w dużym formacie i na 100 rocznice wyeksponowany w naszej parafii.
Dodatkowe informacje można też uzyskać u p.Sławka (ze scholi) lub pod podanym adresem e-mail.

Zachęcam bardzo do tworzenia tej pięknej grafiki z naszych zdjęć, która nie tylko przedstawi graficzny wymiar naszej parafii ale i ten duchowej jedności naszej parafialnej wspólnoty.  p.Sławek ( parafialna schola dzieci i zespół Eleusa )

PROSIMY O DALSZE NADSYŁANIE ZDJĘĆ  do 15 kwietnia !!!

Komentowanie jest wyłączone.