Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

Boże Ciało – 20 czerwca 2019r. w czwartek przeżywać będziemy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Po Mszy św. o godz. 9.30 wyruszymy z procesją eucharystyczną do czterech ołtarzy ulicami. Wielkopolską, Ofiar Grudnia, Tenisową, J. Kielasa, Olimpijską i Łuczniczą. Po procesji zostanie odprawiona druga Msza św. i o godz. 19.00 Nie będzie Mszy św. o godz. 16.00
Zapraszamy do udziały w procesji wszystkie dzieci w strojach komunijnych, które w tym roku przystąpiły do I Komunii św. Dziewczynki, które chcą sypać kwiatki w czasie procesji zapraszamy na próbę w poniedziałek i środę o godz. 18.00
Proszę o przygotowanie 4 ołtarzy, baldachimu i chorągwi oraz o udekorowanie okien i trasy procesji. Z racji oktawy Bożego Ciała w piątek nie ma postu.

Komentowanie jest wyłączone.