Boże Ciało – 15 czerwca 2017r.

W czwartek 15 czerwca 2017r. przeżywać będziemy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Po Mszy św. o godz. 9.30 wyruszymy z procesją eucharystyczną do czterech ołtarzy ulicami: Wielkopolską, Ofiar Grudnia, Tenisową, J. Kielasa, Olimpijską i Łuczniczą .
Po procesji zostanie odprawiona druga Msza św. i o godz. 16.00 nie będzie Mszy św. o godz. 19.00
Zapraszamy do udziału w procesji wszystkie dzieci w strojach komunijnych, które w tym roku przystąpiły do I Komunii św. Dziewczynki, które chcą sypać kwiatki w czasie procesji zapraszamy na próbę w poniedziałek i środę o godz. 17.45 . Proszę o przygotowanie 4 ołtarzy, baldachimu i chorągwi oraz o udekorowanie okien i trasy procesji.
Z racji oktawy Bożego Ciała w piątek nie ma postu.

Komentowanie jest wyłączone.