Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa za Króla i Pana

akt_krol

Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa za Króla i Pana będzie miał miejsce 19 listopada 2016 r. w Krakowie-Łagiewnikach. Dzień później, w uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, będzie można go dokonać we wszystkich kościołach w Polsce. To zwieńczenie Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia oraz Jubileuszu 1050. rocznicy Chrztu Polski.

 

 


Wieczornica w naszej parafii
– w sobotę 19 listopada 2016r. po Mszy św. o godz. 17.00 zespół Eleusa i wspólnota Magnificat zaprasza na wieczór uwielbienia z okazji Jubileuszowego przyjęcia Jezusa Chrystusa na Króla i Pana do naszej kaplicy.

Więcej informacji o Uroczystościach  Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa za Króla i Pana które odbędą się w  Krakowie Łagiewnikach na stronie EPISKOPATU ( kliknij tutaj ! )

Komentowanie jest wyłączone.