Parafialna PIELGRZYMKA

pielgrzymka_2016

 

DZIĘKCZYNNA PIELGRZYMKA ZA JUBILEUSZOWY ROK MIŁOSIERDZIA
I NAWIEDZENIE SANKTUARIÓW MARYJNYCH W LICHENIU I JASNEJ GÓRZE

 

W DNIACH:  11/12 LISTOPADA 2016 r.

 

PROGRAM PIELGRZYMKI:
11 LISTOPADA (PIĄTEK) – Wyjazd z parafii o 5.30 rano. Przyjazd do Sanktuarium Bolesnej Królowej Polski w Licheniu- zwiedzanie Sanktuarium, Msza św. w Bazylice. Po Mszy św. wyjazd do Częstochowy. Po przyjeździe do Częstochowy zakwaterowanie w Domu Pielgrzyma im. Jana Pawła II i obiadokolacja. Możliwość zwiedzania Jasnej Góry, czas na modlitwę indywidualną i o 21.00 Apel Jasnogórski.

12 LISTOPADA (SOBOTA) – Śniadanie 7.30. Po śniadaniu wyjazd do Krakowa – Łagiewnik. Po przyjeździe zwiedzanie Sanktuarium św. Jana Pawła II (konsekrowane 16 października). Następnie przejazd do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Zwiedzanie Sanktuarium – kościół klasztorny z grobem św. Faustyny, cmentarzyk zakonny, Bazylika Miłosierdzia Bożego. Czas na modlitwę indywidualną i dewocjonalia. Msza święta w kaplicy klasztornej o 13.30. Po Mszy św. wyjazd w drogę powrotną. Po drodze obiad w restauracji – w okolicy Łodzi. Przyjazd do parafii w późnych godzinach wieczornych.

Koszt pielgrzymki:  290 zł
W tym:
– transport
– opłaty drogowe i parkingi
– nocleg w Domu Pielgrzyma w Częstochowie
– wyżywienie (obiadokolacja, śniadanie, obiad w drodze powrotnej)
– ubezpieczenie NNW

ZACHĘCAMY DO WSPÓLNEGO PIELGRZYMOWANIA
I DO DZIĘKCZYNIENIA ZA DAR JUBILEUSZOWEGO ROKU MIŁOSIERDZIA!

 

Informacje i zapisy u ks.Bartka do końca miesiąca ( października )

Komentowanie jest wyłączone.