III Niedziela Wielkanocna /15.04.2018/

1.Witam serdecznie wszystkich parafian i gości odwiedzających naszą kaplicę

2. Dziś obchodzimy niedziele Biblijną, rozpoczyna ona X Tydzień Biblijny pod hasłem „Weźmijcie Pismo Święte” oraz drugi Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego.
Dziś również w naszej parafii gościmy kleryka naszego seminarium, który wraz z całą naszą wspólnota modli się o nowe powołania kapłańskie jak również za profesorów i moderatorów naszego Gdańskiego Seminarium Duchownego

3. Nabożeństwa:
– poniedziałek za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II
– środa – nowenna do M B Nieustającej Pomocy

4. Dziękuje za złożone ofiary na tacę budowlaną, do puszki na Gdański Caritas. Bóg zapłać.

5. Kolonie i Pielgrzymka – nasza Parafia organizuje kolonie letnie dla dzieci i młodzieży w dniach 01 – 10 sierpnia 2018r. W tym roku wypoczywać będziemy w Zawoi. W programie wycieczki do Krakowa, Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej, Wieliczki. Koszt 1 510 zł. Zapisy u ks. Bartka do 20 maja.

Jednodniowa Pielgrzymka autokarowa do Gietrzwałdu i Św. Lipki w dniu 5 maja 2018r./sobota/ Koszt pielgrzymki 120 zł. zapisy u ks. Barkta do 22 kwietnia 2018r.

6. Zachęcam do zamawiania intencji Mszy św.

7. Wychodząc z kaplicy można nabyć nowy nr Gościa Niedzielnego.

8. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i szczęśliwego tygodnia. Szczęść Boże