Nasi Duszpasterze

W naszej parafii posługują obecnie:

Ks. Kanonik mgr Ryszard Gros – ustanowiony proboszczem 01.03.2011r.

ks. Dariusza Skrzypkowski – ustanowiony wikariuszem 01.07.2019r.

 


DUSZPASTERZE, KTÓRZY POSŁUGIWALI W NASZEJ PARAFII


Ks. mgr Michał Zegarski  – 01.07.2013r. – 30.06.2016r. – wikariusz

Ks. mgr Bartłomiej Wittbrodt  – 01.07.2016r. – 30.06.2019r. – wikariusz

Komentowanie jest wyłączone