Parafialna schola dzieci zbiera na Mixer !

poniedziałek, 01-01-2024

Parafialna schola dzieci zbiera na Mixer !

Nasza parafialna schola dzieci, która gra i spiewa podczas Mszy Św. o godz. 11:00 w naszym kościele zbiera na nowy Mixer, który pomoże w nagłosnieniu instrumentów i wokali. Rok temu organizowała juz zbiórke na mikrofon, która zakończyła sie sukcesem a mikrofon od roku dobrze służy. Zachęcamy parafian do włączenia się w tą zbiórkę i wsparciu naszych młodych parafian ( przyszłości naszej parafii ) w rozwijniu ich telentów. Więcej informacji na temat zbiórki na stronie naszej dzieciecej scholii !
KLIKNIJ NA OBRAZEK i tam przejdź !!!

Deon
Modlitwa w drodze